Halový pětiboj všestrannosti 2016

Na ZŠ Kubatova proběhlo dne 14. 4. okresní kolo halového pětiboje všestrannosti, který je součástí Olympijského víceboje. Celkem se do tohoto okresního kola přihlásilo 10 škol. Dohromady 160 dětí bojovalo o postup do krajského kola, které se uskuteční také v Českých Budějovicích.

Naši žáci každoročně tento pětiboj absolvují a někteří dosahují ve svých kategoriích i hezkých umístění.  Jako týmu se nám moc nevedlo, celkově jsme skončili na 8. místě. V jednotlivcích jsme však byli velmi úspěšní.

Naši školu reprezentovali v disciplínách (trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky a driblink / běh na 1000m) a dosáhli těchto výsledků:

Ondra Nový             (roč. 2005) - 1. místo

Šimon Havner          (2005)       - 3. místo

Timotea Najbrtová  (2004)        - 3. místo

Gabriela Votavová   (2002)        - 6. místo

Anna Traplová         (2002)        - 7. místo

Hana Doležalová      (2003)        - 10. místo

Jan Kotnauer           (2002)        - 10. místo

Matěj Zach               (2004)        - 13. místo

Do krajského kola se podle postupového klíče pro jednotlivé ročníky, probojovali: O. Nový, T. Najbrtová, G. Votavová. Děkujeme všem žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho zdaru v kole krajském.