Putování za velikonočním vajíčkem

V sobotu 24.4.2018 se děti z mateřské školy Dubné vydaly za „Putováním velikonočního vajíčka“ v okolí školky a k tomu si objednaly krásné jarní slunné počasí. Plnily zábavné tematické úkoly u velikonočních zvířátek, nabarvily si vajíčka a po dlouhé a namáhavé cestě se občerstvily velikonočním pečivem, které pro ně připravili samotní rodiče. Ani děti nezahálely a za pomoci svých učitelek připravily svým rodičům velikonoční občerstvení. Během této odpolední akce děti nejenom že pomohly vajíčku stát se velikonočním, ale také se dozvěděly pár zajímavostí a zvyků souvisejících s tímto svátkem, seznámily se s nejrůznějšími druhy vajíček a podívaly se, jak se plete pomlázka. V očích dětí se den vydařil a my, učitelky ze školky, měly radost, že si děti společně s rodiči tuto sobotní akci užily.