Lyžařský kurz 2018

25.2. - 2.3.2018

První, ale necelý den (neděle) jsme přijeli do chyty Bližná. Vybalili jsme si věci a potom se vydali na večeři. Po večeři jsme měli první denní rozkaz. Nadešla hygiena a po ní večerka. Večerku nikdo nedodržel.

Druhý den (pondělí) jsme měli podle programu. Nejdřív budíček (budila NÁS SLUŽBA) a pak snídaně. Po ní bylo bodování pokojů. Odjezd na svah. Kolem 12 hodiny oběd v podobě balíčku. Po obědě vrácení se na svah. Potom odjez zpět. Večeře, denní rozkaz, přednáška o chování na svahu, seznámení s výstrojí a výzbrojí lyžaře. Následovala večerka.

Třetí den (úterý) byl podle programu. Snídaně a potom bodování pokojů. Odjezd na svah. Lyžování a potom balíček a zase lyžování. Vráceni se do chaty. Večeře, denní rozkaz a dívky ze sedmé třídy si pro kluky připravily program. Pak večerka.

Čtvrtý den (středa) jsme jeli dopoledne do Frymburku. Mohli jsme jít buď do aquaparku, nebo vodního světa. Na oběd jsme jeli zpět do chaty Bližná. Potom cesta k Lipenské přehradě, kde jsme měli přednášku. Pak jsme měli rozchod po městě Lipno. Příjezd do chaty a večeře, denní rozkaz a kluci ze sedmé třídy si zase připravili program pro holky. Pak večerka.

Pátý den (čtvrtek) byl podle programu. Snídaně a po ní bodování pokojů. Odjezd na svah a pak oběd. Večeře, denní rozkaz, vyhlášení vítězů nejlépe uklizených pokojů. Ve večerním programu diskotéka. Pak večerka.

Šestý den (pátek) byl budíček, snídaně. Proběhla změna denního rozkazu. Vzhledem k počasí a nashromážděné únavy za celý pobyt, drtivá většina žáků nechtěla jít lyžovat. Proběhlo zhodnocení kurzu, prohlídka pořízených fotografií z celého týdne. Na závěr proběhl úklid a odjez domů (Anna Barešová).