Sbírka pro Anežku

(informace na této stránce jsou uveřejněny se souhlasem rodiny Anežky)

SBÍRKA UKONČENA

Dne 20. 6. 2016 se stala na silnici z Dubného do Čakova vážná dopravní nehoda. V havarovaném automobilu seděly tři žákyně naší základní školy - sestry Anežka a Eliška a jejich kamarádka Míša. Automobil řídil otec sester, u něhož zkouška vyvrátila přítomnost alkoholu v krvi. Podrobnosti o nehodě na webu Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje.

Nejvážnější poranění utrpěla nejmladší Anežka, kterou z místa nehody transportovala helikoptéra s velmi vážným poraněním hlavy a zlomeninami paže. Prvotní prognózy lékařů, které předpovídaly ztrátu zraku, trvalé poškození mozku a ochrnutí, se naštěstí nenaplnily a současný zdravotní stav Anežky byl lékaři označen za zázrak. Anežka do dnešního dne prodělala pět operací. Má kovové implantáty v místech rozdrcenin a byla provedena obličejová plastika měkkých tkání.

Zranění Anežky se bohužel neobejde bez trvalých následků a dalších léčebných procedur. Anežku čekají plastické operace a potýká se s dalšími neurologickými a psychickými potížemi dlouhodobého charakteru. Rodina Anežky se navíc v důsledku autonehody a následné dlouhodobé pracovní neschopnosti otce dostala do tíživé finanční situace.

Nadační fond ZŠ a MŠ Dubné se rozhodl pomoci Anežce vyhlášením veřejné finanční sbírky.

 

Děkujeme za libovolnou finanční částku, která poslouží na podporu a další léčbu Anežky.

 

Finanční prostředky je možné předávat v hotovosti v ředitelně Základní školy Dubné nebo převodem na účet nadačního fondu

107-9953820287/0100

Do poznámky pro příjemce uveďte heslo „Anežka“.

 

 

Sbírka probíhá do konce dubna 2017.

 

 

Rodina Anežky se rozhodla předat 20 % vybrané částky rodině třetí postižené dívky, kterou v budoucnu čeká plastická operace obličeje.

 

Informace o Nadačním fondu ZŠ a MŠ Dubné

 

Fotografie z předání výtěžku