Okresní kolo ve vybíjené 2016

Další sportovní akcí v měsíci dubnu, bylo okresní kolo ve vybíjené pro žáky čtvrtých a pátých tříd. Soutěžilo se ve dvou kategoriích:

 A -  smíšená (družstvo tvoří dívky i chlapci)

 B -  dívčí (pouze dívky)

Naše škola vyslala do tohoto kola dvě družstva zastoupená v obou kategoriích. Pro velký počet týmů (v kategorii A celkem 13 družstev, v kategorii B 8 týmů) byly utvořeny skupiny, kde se hrálo systém každý s každým.  Do finálových bojů postupovalo pouze vítězné družstvo. Ve smíšené skupině se chlapcům tolik nedařilo a přestože  se kluci snažili a zlepšovali se, celkově obsadili ve skupině pro dvou porážkách a jedné remíze poslední místo. V dívčí kategorii byla situace opačná. Po pomalejším začátku se dívky rozehrály a všechny zápasy ve skupině vyhrály. V dalších bojích se na konec po bojovných  výkonech ocitly na krásném druhém místě.

Naše družstvo tvořili tito žáci:

A - Píša A. +J., Zach M., Vrátný P., Dobeš K., Hrdlička V., Havner Š., Návara L., Plza M., Mádl M., Šíma J., Jungwirth J.

B – Strádová S., Zikmundová E., Klímová V., Najbrtová T., Mikešová M., Koklarová T., Siegelbauerová A., Valentová T., Hálová K., Mládková K., Podzemská K.

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy!